Background Image

Sous vide brambory

0 0
Sous vide brambory

Sdílejte ji ve své sociální síti:

Nebo můžete jednoduše kopírovat a sdílet tuto adresu URL

Brambory připravené tímto postupem překvapí chutí..

Vlastnosti:
  • Low Carb
Kuchyně:

Ingredience

Recept

Sdílet

Sous Vide by mělo být především jednoduchosti, ne o přidání dalšího kroku do procesu vaření. Pokud tedy chcete vytvořit bramborovou kaši v jediném kroku, tak je tento recept pro vás. V tomto případě neuvádíme pro kolik osob je kaše chystaná, je to hodně o Vašem odhadu.

Číst
Jak vybrat správné brambory pro přípravu hranolek?

Postup

1
Hotovo
90 minut

Vše v jednom kroku

Nastavte váš vařič na definovanou teplotu. Brambory oloupejte a nakrájejte. Brambory a vše ostatní přidejte do vakuového sáčku. Přidejte máslo, smetanu a koření dle vašeho přání. Nejsou zde vyžadovány žádné podrobnosti, přidejte, co vám chutná. Uzavřete sáček. A nechte vařit 90 minut.

2
Hotovo
2 minuty

Nyní začíná ta zábavná část..

To je bod, kde brambory potřebují trochu lásky, a důvod, proč si vybrat velký pytel. Vyjměte sáček z vody, nechte svůj vařič v chodu, sáček neotevírejte. Zabalte do kuchyňské utěrky. POZOR je to HORKÉ! Teď to pořádně namasírujte, rozmačkejte brambory, rozdrťte je, roztlučte, vše přímo v pytli. Použijte ruce, hrnek, lžičky nebo cokoli jiného, co máte po ruce. Utlučte, rozetřete, promíchejte a rozházejte. Zabere to jen minutu nebo dvě.

3
Hotovo
30 minut

Do vařiče

Vložte sáček zpět do vody, počkejte dalších 30 minut. Vyjměte sáček z vody, proveďte další závěrečnou masáž, podávejte...

blank

Monika Braunová

Miluji vaření, ač jsem v podstatě neustále začátečník. Nyní sem objevila i sous vide vaření a byla to láska na první pohled. Recepty vybírám tak, aby je mohl i náš malý chlapec nebo praděda. Maso je jemné, šťavnaté. Budu ráda, když se semnou přidáte na cestu objevování této nádherné metody přípravy jídla.

Sous Vide BBQ vepřová plec
předchozí
Sous Vide BBQ vepřová plec
kuřecí roláda
další
Sous Vide Kuřecí roláda a prosciutto
Sous Vide BBQ vepřová plec
předchozí
Sous Vide BBQ vepřová plec
kuřecí roláda
další
Sous Vide Kuřecí roláda a prosciutto

Přidejte svůj komentář